اجاره خودرو


سیستم هشدار ( system blind )

سیستم هشدار

اگر علاقه به اجاره خودرودارید ویا اگر مجبور به اجاره خودرو هستید در بعضی خودروها این راهنما در پشت خودروست ولی در مدل هایی هم از خودرو ها در بازار به صورت فابریکی مجهز به چراغهای راهنما در آینه های جانبی ( سیستم هشدار ) خود هستند. این محل بهتری برای چراغ راهنما است زیرا اگر یک خودرو در نقطه کور دید شما قرار گرفته باشد، راننده آن احتمالا قادر به دیدن پشت خودر شما نخواهد بود.

در این آینه ها دارای چراغ های LED ( سیستم هشدار ) هستند، که معمولا به شکل یک پیکان که سمت گردش را نشان می‌دهد می‌باشند.  LED ها پشت شیشه آینه قرار می‌گیرند به همین خاطر از داخل خودرو اجاره ای ، راننده یک پیکان روشن بانور خفیف می‌بیند، اما بیرون ازماشین اجاره ای ، دیگر رانندگان پیکانی با نور درخشان خواهند دیدقیمت این آینه های در بازار چیزی نزدیک به ۴۰ تا ۸۰ هزار توامن است که می توانید در یافت کنید.

 سیستم هشدار

البته اینو هم می تونم بگم هستند تعدادی از دوستان که این کار رو به صورت دستی هم انجام داده اند به صورتی که با محو کردن جیوه پشت آینه و نصب ال ای دی ( سیستم هشدار ) و سیم کشی و گرفتن برق از راهنمای گلگیر  خود را از نیاز به خرید این گونه محصولات بی نیاز کرده اند.البته این نیاز مند تخصص در زمینه مورد نظر می باشد.

اجاره خودرو اتورنت استار

امیدوارم که از مقاله کاهش ارتفاع خودرو استفاده خوبی کرده باشید. با مقالات دیگر اجاره خودرو همراه باشید. در صورت تمایل به اجاره خودرو لوکس و تشریفاتی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.