کاهش ارتفاع

کاهش ارتفاع خودرو

کاهش ارتفاع خودرو موضوع امروز سایت اجاره خودرو. همان طور که به شما قول داده بودیم امروز هم با یک مقاله دیگر در حوزه خودرو برای شما آماده کرده ایم. همانطور که شاید خیلی از شما ها نیز با من هم عقیده باشید تقریبا همه خودرو هایی که همه روزه در کوچه و خیابان می بینید اگر کمی کاهش ارتفاع داشته باشند ظاهری بهتر و اسپرت تر به خود می گیرند. راه های بسیار زیادی برای کاهش ارتفاع خودرو وجود دارد اما بسیاری از آن ها هم اصلا مناسب خودرو ها نیستند و به خودرو آسیب میرسانند که در این بین بدترین و مضر ترین روشی که اکثرا هم از آن روش استفاده میکنند متاسفاته ، بریدن کمک فنر ها است! با ما همراه باشید با ادامه مطلب در اجاره خودرو لوکس در تهران.

بریدن کمک فنر اصلا جالب نیست. برای اینکه برای شما واضح تر باشد با یک مثال در سایت اجاره خودرو تهران شرح می دهیم. فرض کنید یک خودرو هوندا آکورد را به کمک بریدن کمک فنر در حدود یک سانتی متر کاهش ارتفاع دادیم. ظاهر این خودرو شاید به نظر بهتر شده باشد اما با توجه به تست هایی که در جاده صورت میگیرد صد در صد راحتی خودرو را کم خواهد کرد. به این صورت که در دست انداز های جاده ، ضربات بسیار بیشتر و شدید تری به خودرو و سرنشینان وارد می شود.خب همانطور که حتما می دانید هر یک سایت از این کمک فنر ها نیاز است که باشد. در غیر این صورت پس چرا شرکت های خودرو سازی عقلشان برای زیبا سازی خودرو به کار نمی افتد!!! در هر صورت در چنین وضعیتی با بریدن کمک فنر برای کاهش ارتفاع خودرو تجربه رانندگی وحشتناکی خواهید داشت.

روش های کاهش ارتفاع خودرو

در عوض به جای بریدن کمک فنر ها روش های هوشمندانه تر و بهتری برای کاهش ارتفاع خودرو وجود دارد که سایت اجاره خودرو تشریفاتی این روش ها را به شما پیشنهاد میکند. یک روش که ارزان ترین آن ها خواهد بود تهیه و خرید یک جفت کمک فنر کم ارتفاع که مخصوص خودرو ی شما طراحی شده باشد پیشنهاد میشود. اما باز با استفاده از این روش نیز تکان های خودروی شما افزایش پیدا خواهد کرد نسبت به گذشته. روش دیگری که در این مقاله به شما پیشنهاد می شود استفاده از کمک فنر های اسپرت دست دوم است. به این صورت که شما کمک فنر های خودرو خود را با این کمک فنر ها تعویض نمایید.

روش سوم پیشنهادی اجاره خودرو لوکس که از نظر ما گران ترین روش پیشنهادی است استفاده از کمک های گازی است. این کمک ها می تواند تا حد بالایی از شدت ضربات کم نماید. در کمک گازی وجود گاز و روغن با فشار بالا ، مانع از تشکیل حباب های ریز در روغن کمک فنر می شود و راندمان کاری کمک فنر ثابت خواهد ماند. در حالی که در کمک فنرهای روغنی بعد از مدتی که از شروع حرکت و بازی کمک فنر میگذرد، حباب های ریز در روغن بوجود می آید که در آهنگ عبور روغن از سوراخ ریز سوپاپ تاثیر گذار است و کیفیت کار کمک فنر در جذب ضربه پائین می آید.

اجاره خودرو در تهران

امیدوارم که از مقاله کاهش ارتفاع خودرو استفاده خوبی کرده باشید. با مقالات دیگر اجاره خودرو همراه باشید. در صورت تمایل به اجاره خودرو لوکس و تشریفاتی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.