اجاره خودرو جایگزین خرید خودرو

    شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا عده ای بجای اینکه خودرو بخرند ، اقدام به اجاره خودرو میکنند. ما در موسسه اجاره خودرو اتورنت استار چند مزیت اجاره خودرو  را مورد بررسی قرار می دهیم زمانی که شما از خودرو شخصی استفاده کنید هزینه های زیادی را متحمل خواهید شد.  

هزینه هایی چون :

  • بیمه خودرو : بیمه خودرو ها یکی از هزینه های اصلی خودرو به شمار می آید و هر ساله باید پرداخت شود ، در صورتی که در اجاره خودرو نیازی به پرداخت بیمه خودرو نخواهید داشت
  • لاستیک : هزینه خرید لاستیک که در صورت فرسوده بودن لاستیک گریبانگیر شما خواهد شد( که البته هزینه آن بسیار زیاد است ) که با استفاده از خودرو اجاره ای شما نیازی به پرداخت هزینه برای خرید و تعویض لاستیک ندارید
  • تعویض روغن : تعویض روغن هم  هزینه ای است باید هر چند وقت یکبار با آن روبرو شوید ، که در اجاره خودرو این هزینه هم بر عهده شما نیست.
  • تعمیرات : یکی دیگر از هزینه های خودرو ، تعمیرات خودرو خواهد بود . هزینه هایی مثل تعمیر موتور ، جلو بندی خودرو و …
  • افت قیمت خودرو : یکی از مشکلات خودرو شخصی افت قیمت خودرو به دلیل بالا رفتن سن خودرو می باشد. شما  با اجاره خودرو دیگر نگرانی بابت افت قیمت خودرو نخواهید داشت.

 

مزایای اجاره خودرو به کم شدن هزینه های بالا محدود نمی شود . برای مثال :

 • شما برای مسافرت برنامه ریزی میکنید ولی خودرو شما برای مسافرت مناسب نیست
 • خودرو شما به دلایلی مثل تعمیرات و غیره در دسترس نیست
 • برای مراسم خاص مانند برگذاری مراسم  عروسی نیاز به یک خودرو اسپرت یا لاکچری دارید
 • برای قرار های کاری  ، تشریفاتی و … نیازمند خودرو ویژه هستید

 

و دلایل دیگر که همان طور که میدانید برای داشتن همه راهی مناسب تر از اجاره خودرو  نیست . در مراکز اجاره خودرو به دلیل وجود تنوع بالای خودرو ها شما می توانید هر زمانی که خواستید متوانید با در نظر گرفتن نیاز خود خودرو مورد نظر را اجاره کرده و دیگر  نیازی به خرید خودرو برای مدت زمان کم یا مراسم خاص  نخواهید داشت یکی دیگر از دلایل اجاره خودرو این است که بعضی ها  نیز ترجیه میدهند بجای خرید خودرو با سرمایه خود کارکنند، که برای این افراد هم اجاره خودرو گزینه بسیار مناسبی خواهد بود .

 

  اجاره ماشین با شرایط آسان برای اطلاع از نحوه شرایط ضمانت اجاره ماشین بدون راننده ، اجاره خودرو با راننده، اجاره خودرو تشریفاتی می توانید به صفحه شرایط و مقررات مراجعه فرمایید .

 

برای اطلاع از موجودی روزانه خودرو ها از کانال تلگرام دیدن فرمایید.

در صفحه اینستاگرام ، توییتر و فیسبوک از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.