برن اوت

روش انجام برن اوت خودرو

روش انجام برن اوت خودرو در اجاره خودرو. سلام خدمت شما عزیزان و عاشقان خودرو. امروز در سایت اجاره خودرو در خدمت شما عزیزان هستیم با موضوع جدید برن اوت و انجام این روش در خودرو. در واقع اگر بخواهیم به صورت واضح بیان کنیم برن اوت یک حرکت نمایشی به وسیله خودرو است که میتوان به کمک این حرکت با ثابت ماندن خودرو چرخ ها چرخیده و به دور خود بچرخند. در نتیجه این کار چرخ ها در اثر اصکاک گرم شده و یک دود از آن ها بلند میشود. اگر به این مقاله علاقه دارید تا انتهای آن همراه اجاره خودرو لوکس تهران باشید.

شروع برن اوت

راننده های مسابقات درگ پس از مدتی این نتیجه را گرفتند که زمانی که دمای لاستیک ها بالا باشد عملکرد بهتری در مسابقات و سرعت خواهد داشت. پس از آن در مسابقات درگ یک قسمتی را با آب پر می کنند در این زمان افراد می توانند با اصطکاک کمتر در شرایط مطلوب تر برن اوت کنند. شاید برای تان جالب باشد که بدانید  BurnOut در ماشین های دنده ای راحت تر انجام می شود. پس از این که حرکت نمایشی برن اوت به وجود آمد کم کم مسابقاتی تحت عنوان این حرکت نمایشی به وجود آمد که در این مسابقات خودرو هایی شرکت می کردند که رانندگان آن ها از پس یک برن اوت حسابی بر می آمدند. در این مسابقات تماشاگران از بین تمامی خودرو هایی که این حرکت نمایشی را انجام می دادند بهترین آن ها را بعنوان برنده انتخاب می کردند.

با توجه به نمایشی بودن این حرکت در خیلی از کشور ها برن اوت را در داخل شهر و خیابان های اطراف شهر غیر قانونی تلقی کرده اند. و در صورتی که چنین حرکتی را از رانندگان خودرو ها مشاهده کنند آن ها را مجبور به پرداخت جریمه های سنگین خواهند کرد. در ایران هم اینگونه است. طبق قوانین حرکت برن اوت در کوچه و خیابان غیر قانونی است و با متخلفان برخورد می شود. اما اگر تصمیم به زدن این حرکت دارید می توانید به پیست های مسابقه مراجعه نمایید و این حرکت را طبق اصول آن انجام بدهید. ممنون از اینکه مقاله برن اوت خودرو را در اجاره خودرو دنبال می کنید.

روش برن اوت زدن

قبل از هر چیزی باید مطمعن باشید که خودرو ی مورد نظر شما این توانایی را دارد. اکثر خودرو های خارجی توان انجام این حرکت نمایشی خودرو را دارند اما اگر ماشین شما یک ون است یا هر خودروی خانوادگی دیگر که وزن آن زیاد است و یا قدرت موتور ماشین ما کمتر از 150 اسب بخار است احتمالا باید بیخیال قضیه شوید! دقت به تایر های خودرو هم الزامی است. تایر های بسیار عریض بخاطر وزن بالای شان ممکن است که مانع انجام برن اوت بشوند. مورد دیگر که باید بررسی شود سیستم انتقال خودرو و کلاچ و موتور خودرو است. مطمعن باشید که جاده ای که برن اوت را امتحان می کنید به اندازه کافی عریض باشد. این اخطار را نیز خدمت شما می دهم که ممکن است در دفعات اول خودروی شما ازکنترل خارج شود پس بهتر است که هواس تان به ایمنی تان باشید. اگر تمام این شرایط را فراهم کردید پس با ادامه مقاله برن اوت خودرو در اجاره خودرو لوکس همراه ما باشید.

اولین نکته ای که باید رعایت کنید فرمان اتومبیل است که باید مطمعن باشید که فرمان در حالت مستقیم است. اگر خودرو تان از کنترل خارج شد هواس تان باشد که فرمان را به سمت جدول یا هر مانع دیگری هدایت نکنید. نکته بعد این است که ابتدا باید موتور گرم شود ، دنده به حالت یک برود و موتور را تا دور موتور  RPM 800 برسانید. به محض خلاص کردن کلاچ خودرو ، ماشین حرکت کرده و قبل از گرفتن کامل در تایر ها و حرکت به جلو ، شما یک BurnOut خواهید داشت. اگر می خواهید به برن اوت خود پایان بدهید پاهای تان را از روی گاز کم کم بردارید. در این زمان باید ترمز را آزاد نمایید. بسته به اینکه ترمز دستی شما درگیر باشد یا نه، شما یا بعد از BurnOut شروع به حرکت خواهید کرد و یا سرجای خود BurnOut تان را کامل می‌کنید.

اجاره خودرو لوکس تهران

امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید و نهایت تلاش مان را خواهیم کرد ک مقالاتی که منتشر میکنیم اطلاعات دقیقی به شما عزیزان بدهد. در صورتی که نقصی در اطلاعات ما مشاهده می کنید خوشحال می شویم آن را به ما انتقال دهید تا سایر افراد نیز بتوانند از آن استفاده کنند. شرکت اجاره خودرو اتورنت استار در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما هستند برای اجاره خودرو تشریفاتی و لوکس در تهران و اطراف تهران. شما میتوانید اطلاعات لازم در خصوص اجاره خودرو را با از ما بپرسید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.