اجاره مازراتی – MASERATI

اجاره مازراتی

تاریخچه مازراتی : ایتالیایی‌ها استاد کسب و کارهای خانوادگی هستند و شرکت خودروسازی مازراتی (Maserati) نیز از این قاعده مستثنی نیست. داستان Maserati با کارگر راه آهن Rodolfo Maserati ، همسرش کارولینا Losi و هفت فرزند شان شروع می شود که همگی اشتیاق پدرشان را به مهندسی سرعت و دقت به ارث می برند.

اول دسامبر  1914: آلفیری ، اترور و ارنستو مازراتی کارگاه اتومبیل سازی در سطح 1 را در بولونیا افتتاح کردند. پنج ماه بعد ایتالیا وارد جنگ شد و نبوغ فنی برادران مورد آزمایش قرار گرفت .

1926 در ماه های زمستان :  آلفیری ، ارنستو و اترور خستگی ناپذیر روی اولین تولید اصلی خود کار می کنند که تیپو 26  اولین اتومبیل به نام مازراتی است و با افتخار آرم معروف Trident را به نمایش درآوردند .

28 سپتامبر1929  :  در کرمونا ، ایتالیا ، Borzacchini  رکورد جدید جهان کلاس C را بر روی چرخ 16 سیلندر V4 تنظیم کرد و 10 کیلومتر با سرعت 246.069 کیلومتر در ساعت پرواز کرد. این رکورد تا سال 1937 ثابت ماند.

1 مه سال 1937 : آدولفو اورسی ، کارآفرین اهل مودنا ، مازراتی را از برادران مازراتی خریداری می کند.

30 مه سال 1939: ویلبر بور شاو ، با CTF8  “Boyle Special”  ، ایندیاناپولیس 500 را با سرعت متوسط ​​185.131 کیلومتر در ساعت (115.035 مایل در ساعت) برنده می شود.

اول سپتامبرسال 1939:  Maserati  رسما از بولونیا به مودنا منتقل می شود و به کارخانه 322 ویال Ciro Menotti می رود.

30 مه 1940:  ویلبر شاو برای دومین بار پیاپی با همان خودرو با سرعت متوسط ​​183.911 کیلومتر در ساعت (114.227 مایل در ساعت) برنده ایندیاناپولیس 500 شد.

در سال1947:  A6 1500  در نمایشگاه اتومبیل ژنو رونمایی  می شود. طراحی شده توسط Pininfarina ، این ماشین به نام آلفیری و تعداد سیلندرها نامگذاری شده است. این اولین مازراتی است که به جای مسابقه ، برای استفاده روزمره تولید شد که برای مازراتی موفقیت بزرگی بود.

سال 1957:   3500 GTدر نمایشگاه اتومبیل ژنو ارائه می شود تا پاسخگوی تقاضای مردم باشد .

4 اوت سال 1957: مانوئل Fangio برنده GP آلمان با خودرو250 F. شد ، همچنین Fangio عنوان قهرمانی جهان در فرمول یک را کسب می کند.

در سال 1963 :اولین سدان لوکس اسپرت:  Quattroporte در نمایشگاه اتومبیل تورین معرفی می شود و یک دسته کاملاً جدید را به بازار معرفی کرد .

سال 1966 : اولین Ghibli که توسط Giorgetto Giugiaro طراحی شده است ، در نمایشگاه اتومبیل تورین ارائه شد.

سال 1971 :  Maserati Bora  یکی دیگر از شاهکارهای Giugiaro ، در نمایشگاه اتومبیل ژنو ارائه شد .

در دهه 1980: یک اتومبیل جدید معرفی می شود.  Maserati Biturbo  زیبا و بسیار قدرتمند ، 6 سیلندر 1.996 سی سی با دو کمپرسور که توانست به سرعت 215 کیلومتر در ساعت برسد.
رئیس جمهور ایتالیا ، ساندرو پرتینی ، Quattroporte III را به عنوان لیموزین ریاست جمهوری خود انتخاب می کند.

در سال 1993: اتفاقی غیر قابل تصور می افتد، رقبای تاریخی  Trident و  Prancing Horse – Maserati و Ferrari – در حال مشارکت با هم هستند. این مشارکت بسیار فراتراز رقابت تاریخی آنها میباشد.

سال1998  : 3200 GT یک کوپه که توسط Giorgetto Giugiaro با موتور فراری طراحی شده است ، در نمایشگاه اتومبیل پاریس به نمایش گذاشته شد و در نهایت تولد نماد Spyder ، اتومبیلی که نشانه بازگشت پیروزمند مازراتی به ایالات متحده است.

9 سپتامبرسال 2003:  در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت ، از پنجمین خانواده کواتروپورت رونمایی می شود. این اولین Maserati است که در 50 سال توسط Pininfarina طراحی شده است.

5 مارس سال 2007: نمایشگاه اتومبیل ژنو صحنه ای برای نمایش جهانی GranTurismo با طراحی جدید Pininfarina  در تورنمنت بزرگ جدید Maserati است.

سال 2013 : نمایشگاه اتومبیل دیترویت بهانه ای شد برای معرفی نسل ششم Quattroporte در سراسر جهان ، (Ghibli ، یک سدان با اندازه متوسط که در نمایشگاه اتومبیل شانگهای ارائه شده بسیار موفق بود).

در سال 2014 :  ماشین مفهومی خود را آلفیری در نمایشگاه اتومبیل ژنو ارائه می دهد و سالگرد صدمین سالگرد خود را جشن می گیرد.

در سال های 2016  و 2017 : این برند با نمایش Levante ، Maserati SUVs ، در نمایشگاه اتومبیل ژنو و ارائه خودرو های GranTurismo  و GranCabrio در جشنواره Goodwood سرعت ، همچنان در حال خودنمایی است .

اجاره خودرو اتورنت استار

در اجاره خودرو لوکس اتورنت استار بهترین و لوکس ترین خودرو های روز دنیا در اختیار شماست. اجاره خودرو مازراتی بهترین انتخاب برای تشریفات و مراسم  شما می باشد .شرکت اتورنت استار با افزودن تعدادی از خودرو های این شرکت ( اجاره مازراتی کواتروپورته و اجاره مازراتی گرن توریسمو) سعی بر تکمیل سبد انتخاب شما دارد . در صورتی که هرگونه سوالی دارید می توانید با ما در تماس باشید. در صورت تمایل به اجاره خودرو لوکس و اجاره خودرو تشریفاتی در تهران می توانید با همکاران ما در موسسه اجاره خودرو اتورنت استار تماس بگیرید تا شما را در اجاره بهترین خودرو یاری کنند.

برای اطلاع از موجودی روزانه خودرو ها از کانال تلگرام دیدن فرمایید.

در صفحه اینستاگرام ، توییتر و فیسبوک از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.

با اجاره خودرو لوکس اتورنت استار بهترین ها در اختیار شماست …

© Copyright 2012 - | تمام حقوق برای اجاره خودرو اتورنت استار محفوظ است | Powered by Autorentstar
Call Now Button