نکاتی کاربردی در جهت کاهش مصرف سوخت خودرو ( مقاله شماره 2)

اجاره ماشین
نکاتی در خصوص روغن موتور ADDINOL
آوریل 7, 2019
TPMS فشار باد تایر
آوریل 18, 2019
اجاره خودرو

اجاره خودرو

نکاتی کاربردی در جهت کاهش مصرف سوخت خودرو( مقاله شماره 2)

۱. هرچه خودرو سبک‌تر باشد، کمتر بنزین مصرف می‌کند چون فشار بار روی لاستیک ها کمتر است در نتیجه اصطحکاک لاستیک با زمین کمتر میشود.
پس انجا که امکان دارد وسایل کمتری در خودرو بگذارید.

2 .سرعت بیشتر یعنی مصرف بیشتر . اگر با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت رانندگی کنید، می‌توانید ۲۱‌ درصد بیشتر از زمانی پیش بروید که با سرعت ۱۱۰ کیلومتر در ساعت می‌رانید بنابراین همیشه با سرعت میانگین برانید هم در مصرف سوخت صرفه جویی میشود چرا که سرعت بالا یکی از خط های قرمز برای شرکت های اجاره خودرو و اجاره ماشین به حساب می آید .

اجاره خودرو

3. طوری برنامه‌ریزی کنید که مجبور نشوید برای بموقع رسیدن، با سرعت رانندگی کنید  زیرا شتاب اولیه مصرف سوخت را بیشتر می کند بهتر است برای جبران شتاب ثانویه را در رانندگی انجام دهیم.

کاهش مصرف سوخت خودر برای افراد و حتی برای شرکت های  اجاره خودرو در تهران ، یکی از راه‌های مدیریت اقتصادی است و می‌تواند تا  حد زیادی در کاهش مخارج زندگی موثر باشد. از سویی، ایران هم یکی از کشورهای پرمصرف از این نظر است. هر دوی این موارد باید دلایل خوبی انگاشته شود برای اطلاع از راههای کاهش مصرف سوخت و عملی کردنشان  شرکت اجاره خودرو بر آن شد این مقاله را برای شما دوستان در سایت قرار دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *